Krzysztof ma genialne podejście i wyczucie do klienta oraz do bryły formy i koloru. Dzięki, że zawsze wszystko tłumaczył na bieżąco prace trwały bardzo szybko i bez wpadek. Dziękuje za fachową opiekę podczas prac remontowych - nic dodać nic ująć z całego serducha polecam. Dokładny, sumienny, profesjonalny.
Maciej Kubuj
2023 / Inwestycja: KUBUJ Studio - salon fryzjerski i galeria sztuki w jednym
Projekt układu funkcjonalnego, wykończenia i nadzór autorski. Wszystko bardzo profesjonalnie. Nadzór okazał się strzałem w dziesiątkę - sami byśmy tego nie udźwignęli. Mogę szczerze polecić Pana Krzysztofa.
Gorąco polecamy Pana Krzysztofa Szydlika z pracowni SZYDLIK WNĘTRZA z Gdyni, jako architekta wnętrz. Pan Krzysztof zaprojektował dla nas wnętrza mieszkania o powierzchni 90m2 (4 pokoje, 2 łazienki i kuchnia) położonego w Gdańsku i nadzorował przebieg remontu. Efekt przeszedł nasze oczekiwania. Współpraca układała się idealnie, Pan Krzysztof był bardzo zaangażowany i stale w kontakcie z nami. Ma także bardzo dużą wiedzę o sprawach technicznych, technologicznych i materiałowych, co było zbawienne przy kontroli wykonawców prac remontowych i stolarzy. Nie tylko wymyślił cudowne wnętrze, ale i zadbał o szczegóły techniczne instalacji w lokalu i użytych materiałów. Zadbał także o to, aby sprzęt i materiały wykończeniowe cechowały się nie tylko pięknym wyglądem, ale i trwałością oraz funkcjonalnością. Pan Krzysztof zaprojektował także meble w zabudowach, które wykonaliśmy w poleconym przez niego zakładzie stolarskim. Pan Krzysztof niezwłocznie wspomagał nas we wszystkich problemach w trakcie remontu, pomagał w zakupach wyposażenia. Przy projektowaniu Pan Krzysztof uwzględnił nasze potrzeby, gust i styl życia oraz korzystania z mieszkania, udało mu się także pogodzić rozbieżne wizje moje i mojego męża. Pan Krzysztof pilnował także ustalonego przez nas budżetu i sugerował takie rozwiązania, które będą dla nas optymalne pod względem kosztów, wskazując które elementy warto kupić droższe, a które bez ryzyka słabej jakości mogą być tańsze. Wnętrze jest niezmiernie funkcjonalne, bardzo piękne i stylowe, prostymi trikami zastosowanymi przez Pana Krzysztofa uzyskaliśmy "efekt WOW", na którym na zależało. Cieszę się, że posłuchaliśmy Pana Krzysztofa i zaufaliśmy jego doświadczeniu w wyborze niektórych elementów wnętrza, po remoncie okazało się, że wszystko idealnie do siebie pasuje, a nasze własne pomysły byłyby kompletnie do kitu. Na pewno będziemy polecać Pana Krzysztofa Szydlika i przy następnej okazji także skorzystamy z jego usług.
Marta i Jakub Lemańscy
2022 / Inwestycja: Mieszkanie Lawendowe Wzgórze w Gdańsku
Swoje nowe mieszkanie oddałem Krzysztofowi dzięki rekomendacjom Przyjaciół i nie żałuję tej decyzji. Krzysztof zaprojektował ciekawy i nietuzinkowy projekt, w pełni odpowiadając na moje potrzeby. Profesjonalizm, dobry pomysł, rzetelność oraz zrozumienie Inwestora to Jego marka
Moje pierwsze spotkanie z warsztatem Krzysztofa miało miejsce 10 lat temu. Zaowocowało to dalszą współpracą, która trwa do dziś. Szeroki wachlarz pomysłów, dbałość o szczegóły oraz profesjonalne podejście do Klienta były i są gwarantem wnętrzarskiego sukcesu.
Marta Góral
Inwestycja: Mieszkania na wynajem
Krzysztof poprowadził projekt i realizację mojego sopockiego mieszkania mega sprawnie. Wszystko na czas, życzliwie, z cierpliwością i zrozumieniem fachu. Przeprowadził nas przez zakręty, niespodzianki i zajączki wyskakujące z kapelusza. Polecam, spałem i wciąż śpię spokojnie.”
Pan Krzysztof Szydlik (pracownia Szydlik Wnętrza) podczas trwającej w latach 2010-2017 realizacji, dbał o dopasowanie wnętrz do projektu budowlanego Domu Kultury Tybetańskiej autorstwa Biura Architektonicznego Menzel-Kossowski. W tym czasie prowadził nadzór autorski nad realizacją obiektu zgodnie z wytycznymi projektu budowlanego. Ponadto wykonał szczegółowe projekty aranżacji wnętrz wybranych przestrzeni wspólnych, bytowych oraz sanitarnych wraz z towarzyszącymi im zabudowami meblowymi z pełną dbałością o detale. Dobierał końcowe elementy wyposażenia wnętrz w konsultacji z pracownią Menzel-Kossowski i pełną akceptacją głównego projektanta oraz przedstawicieli Inwestora. Współpraca układała się wzorowo przy trwającej kilka lat budowie. Pan Krzysztof Szydlik ma również dużą wiedzę z zakresu wykonawstwa i technologii budownictwa dzięki czemu, przy jego pomocy, mogliśmy szybko rozwiązywać pojawiające się na budowie problemy i odpowiadać na szczegółowe pytania wykonawców. Zdecydowanie polecamy Szydlik Wnętrza, szczególnie z nadzorem autorskim.
Michał Bobrowski
Inwestycja: Dom Kultury Tybetańskiej
Od dłuższego czasu zamierzaliśmy przeprowadzić remont naszego domu, ale brakowało nam pomysłów na jego aranżację i sił aby pilnować remontu. Kontakt do Pana Krzysztofa Szydlika otrzymaliśmy z polecenia i cieszymy się, że podjęliśmy z nim współpracę. Pan Krzysztof zaprojektował dla nas piękne wnętrza, zadbał o funkcjonalność pomieszczeń i idealnie wpasował się w nasz gust. Dzięki jego pomocy wyremontowane zostały także instalacje, przeprojektowano układy pomieszczeń. Pan Krzysztof pomagał nam nie tylko w fazie projektowania, ale także nadzorował osobiście prace remontowe, w razie potrzeby mieliśmy z nim stały kontakt. Zostaliśmy odciążeni w kwestiach pilnowania podwykonawców i prawidłowego wykonywania przez nich prac. Mimo bardzo dużego zakresu remontu, dzięki pomocy Pana Krzysztofa, jego fachowej wiedzy i opanowaniu udało się nam uniknąć tego, czego najbardziej się obawialiśmy - przykrych sytuacji z podwykonawcami, błędów i zdenerwowania. Pan Krzysztof Szydlik jest połączeniem artysty i super fachowca w jednym – świetnie zna się na swojej pracy, posiada ogromną wiedzę. Umie doradzić w wyborze konkretnych rozwiązań, które są nie tylko piękne, ale i praktyczne. Jest doskonałym materiałoznawcą, zna się na najnowszych trendach, ale nie zapomina o guście swoich klientów, idealnie spełniając ich marzenia o zachwycających i funkcjonalnych wnętrzach, które nie tylko można podziwiać, ale w których przede wszystkim wygodne się mieszka.
Halina i Zdzisław
Inwestycja: Dom w Bojanie