Moje pierwsze spotkanie z warsztatem Krzysztofa miało miejsce 10 lat temu. Zaowocowało to dalszą współpracą, która trwa do dziś. Szeroki wachlarz pomysłów, dbałość o szczegóły oraz profesjonalne podejście do Klienta były i są gwarantem wnętrzarskiego sukcesu.
Marta Góral
Inwestycja: Mieszkania na wynajem
Swoje nowe mieszkanie oddałem Krzysztofowi dzięki rekomendacjom Przyjaciół i nie żałuję tej decyzji. Krzysztof zaprojektował ciekawy i nietuzinkowy projekt, w pełni odpowiadając na moje potrzeby. Profesjonalizm, dobry pomysł, rzetelność oraz zrozumienie Inwestora to Jego marka
Pan Krzysztof Szydlik (pracownia Szydlik Wnętrza) podczas trwającej w latach 2010-2017 realizacji, dbał o dopasowanie wnętrz do projektu budowlanego Domu Kultury Tybetańskiej autorstwa Biura Architektonicznego Menzel-Kossowski. W tym czasie prowadził nadzór autorski nad realizacją obiektu zgodnie z wytycznymi projektu budowlanego. Ponadto wykonał szczegółowe projekty aranżacji wnętrz wybranych przestrzeni wspólnych, bytowych oraz sanitarnych wraz z towarzyszącymi im zabudowami meblowymi z pełną dbałością o detale. Dobierał końcowe elementy wyposażenia wnętrz w konsultacji z pracownią Menzel-Kossowski i pełną akceptacją głównego projektanta oraz przedstawicieli Inwestora. Współpraca układała się wzorowo przy trwającej kilka lat budowie. Pan Krzysztof Szydlik ma również dużą wiedzę z zakresu wykonawstwa i technologii budownictwa dzięki czemu, przy jego pomocy, mogliśmy szybko rozwiązywać pojawiające się na budowie problemy i odpowiadać na szczegółowe pytania wykonawców. Zdecydowanie polecamy Szydlik Wnętrza, szczególnie z nadzorem autorskim.
Michał Bobrowski
Inwestycja: Dom Kultury Tybetańskiej
Krzysztof poprowadził projekt i realizację mojego sopockiego mieszkania mega sprawnie. Wszystko na czas, życzliwie, z cierpliwością i zrozumieniem fachu. Przeprowadził nas przez zakręty, niespodzianki i zajączki wyskakujące z kapelusza. Polecam, spałem i wciąż śpię spokojnie.”
Od dłuższego czasu zamierzaliśmy przeprowadzić remont naszego domu, ale brakowało nam pomysłów na jego aranżację i sił aby pilnować remontu. Kontakt do Pana Krzysztofa Szydlika otrzymaliśmy z polecenia i cieszymy się, że podjęliśmy z nim współpracę. Pan Krzysztof zaprojektował dla nas piękne wnętrza, zadbał o funkcjonalność pomieszczeń i idealnie wpasował się w nasz gust. Dzięki jego pomocy wyremontowane zostały także instalacje, przeprojektowano układy pomieszczeń. Pan Krzysztof pomagał nam nie tylko w fazie projektowania, ale także nadzorował osobiście prace remontowe, w razie potrzeby mieliśmy z nim stały kontakt. Zostaliśmy odciążeni w kwestiach pilnowania podwykonawców i prawidłowego wykonywania przez nich prac. Mimo bardzo dużego zakresu remontu, dzięki pomocy Pana Krzysztofa, jego fachowej wiedzy i opanowaniu udało się nam uniknąć tego, czego najbardziej się obawialiśmy - przykrych sytuacji z podwykonawcami, błędów i zdenerwowania. Pan Krzysztof Szydlik jest połączeniem artysty i super fachowca w jednym – świetnie zna się na swojej pracy, posiada ogromną wiedzę. Umie doradzić w wyborze konkretnych rozwiązań, które są nie tylko piękne, ale i praktyczne. Jest doskonałym materiałoznawcą, zna się na najnowszych trendach, ale nie zapomina o guście swoich klientów, idealnie spełniając ich marzenia o zachwycających i funkcjonalnych wnętrzach, które nie tylko można podziwiać, ale w których przede wszystkim wygodne się mieszka.
Halina i Zdzisław
Inwestycja: Dom w Bojanie