Stereotyp mieszkania na wynajem to nazbyt skromnie i niejakościowo urządzone wnętrze, którego walory estetyczne czy ergonomiczne pozostawiają wiele do życzenia. Poniżej prezentowana realizacja pokazuje, iż może być z goła inaczej. Podobnie jak w przypadku Martini Rosso, które przełamało stereotyp doprawianych ziołami, ciężkich wermutów, które traktowano jedynie jako lekarstwo. W mieszkaniu na wynajem również może być lekko, przyjemnie, a momentami nawet słodko!

Zakresem naszego zadania był projekt aranżacji salonu z kuchnią oraz łazienki. Istotnym elementem był również niewygórowany budżet, a także potrzeba szybkiej realizacji projektu. Dlatego postawiliśmy na standardowe rozwiązania tak, aby przestrzeń była w pełni funkcjonalna i spełniała potrzeby przyszłych użytkowników. Zastosowaliśmy proste zabiegi jak oryginalna kolorystyka czy mniej oczywiste zestawienie faktur, aby wnętrze mieszkania na wynajem zyskało ten niestereotypowy charakter.

Na pierwszy już rzut oka wyróżnia się kuchnia, której zabudowa w kolorze czerwonego wina połączona z czarnymi detalami nadaje wnętrzu charyzmy. Obłości zaś zmiękczają wrażenie i sprawiają, iż całość jest szlachetnie przytulna. Kolorystyczne rozwiązania w postaci tu i ówdzie pojawiającego się błękitu przenoszą nas do łazienki. Tejże spokojna i ciepła tonacja kierunkuje użytkownika na relaks i wyciszenie po intensywnym dniu, niczym słodycz przełamana nutami espresso, lukrecji i gałki muszkatołowej w kieliszku czerwonego Martini.

 • Co To?

  Mieszkanie na wynajem

 • Jak duże?

  48 m2

 • Gdzie?

  Gdańsk

 • Kiedy?

  2020

 • FOTO:

  SZYDLIK WNĘTRZA